Poštovné a doprava

V případě, že u nás nakoupíte za více než 1999 Kč (platí pro konečné zákazníky v České republice), získáváte dopravu a balné ZDARMA!!!

Pokud bude Váš nákup nižší, bude Vám účtováno takové dopravné a dopravce, které zvolíte ve Vašem výběru. Je možné si zvolit také vlastní odběr v našem skladě (max. do 5 pracovních dnů).

Můžete vybírat z následujících druhů dopravy: 

 • PPL zásilková služba na adresu při platbě předem (109 Kč) - dodání zpravidla následující pracovní den po expedici zásilkyZásilka se odesílá až po připsání Vámi zaslané částky za zboží na náš účet! Při objednávce nad 1999 Kč dostanete poštovné a balné ZDARMA. Platba musí být uhrazená do 5 pracovních dnů. Po této lhůtě bude objednávka stornována.

 • PPL zásilková služba na adresu na dobírku (149 Kč) - dodání zpravidla následující pracovní den po expedici zásilky.  Při objednávce nad 1999 Kč je dodání ZDARMA.

 • PPL ParcelShop a ParcelBox při platbě předem (79 Kč) - dodání zpravidla následující pracovní den po expedici zásilky. Zásilka se odesílá až po připsání Vámi zaslané částky za zboží na náš účet! Při objednávce nad 1999 Kč je dodání ZDARMAPlatba musí být uhrazená do 5 pracovních dnů. Po této lhůtě bude objednávka stornována. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení.
 • PPL ParcelShop a Parcelbox při platbě na dobírku (119 Kč) - dodání zpravidla následující pracovní den po expedici zásilky. Při objednávce nad 1999  dodání ZDARMAPPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. 

 • Zásilkovna při platbě předem (79 Kč)dodání zpravidla následující pracovní den po expedici zásilkyZásilka se odesílá až po připsání Vámi zaslané částky za zboží na náš účet! Při objednávce nad 1999 Kč dostanete poštovné a balné ZDARMA. Platba musí být uhrazená do 5 pracovních dnů. Po této lhůtě bude objednávka stornována.

 • Zásilkovna při platbě na dobírku (119 Kč)dodání zpravidla následující pracovní den po expedici zásilkyZásilka se odesílá až po připsání Vámi zaslané částky za zboží na náš účet! Při objednávce nad 1999 Kč dostanete poštovné a balné ZDARMA. Platba musí být uhrazená do 5 pracovních dnů. Po této lhůtě bude objednávka stornována.
 
 TIP !!! - PPL Vám doručí zásilku například i do práce během pracovní doby - stačí se dohodnout s řidičem a nám sdělit správnou adresu dodání, která může být jiná než fakturační adresa.
 
 • Dodávky na Slovensko - více info zde!

Forma platby

Nabízíme vám tyto druhy plateb:

 • Dobírka (40 Kč) - platba při převzetí zboží u držitele poštovní licence. 
 • Převodem - platba bankovním převodem na náš účet: Citfin 1068365/2060 nebo ČSOB č.ú.: 373738593/0300, variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky (údaje budou uvedeny v potvrzovacím mailu). POZOR! Zboží bude expedováno až po připsání částky na účet. Pokud tedy na zboží spěcháte, zvolte formu platby Dobírka nebo Platební kartou online. Platba musí být uhrazená do 5 pracovních dnů. Po této lhůtě bude objednávka stornována.
 • Platební kartou online
 • Hotově na pobočce - zákazník bude informován o stavu objednávky. Zboží si můžete do 5 pracovních dní vyzvednout v Ostravě - Polance nad Odrou po obdržení e-mailu o expedici.