Poštovné a doprava

V případě, že u nás nakoupíte za více než 1499 Kč* (platí pro konečné zákazníky v České republice), získáváte dopravu a balné ZDARMA!!!

Pokud bude Váš nákup nižší, bude Vám účtováno takové dopravné a dopravce, které zvolíte ve Vašem výběru. Je možné si zvolit také vlastní odběr v našem skladě (max. do 5 pracovních dnů).

Můžete vybírat z následujících druhů dopravy: 

 • PPL zásilková služba při platbě předem na účet (89 Kč) - dodání zpravidla následující pracovní den po expedici zásilkyZásilka se odesílá až po připsání Vámi zaslané částky za zboží na náš účet! Při objednávce nad 1499 Kč* dostanete poštovné a balné ZDARMA. Platba musí být uhrazená do 5 pracovních dnů. Po této lhůtě bude objednávka stornována.

 • PPL zásilková služba na dobírku (119 Kč) - dodání zpravidla následující pracovní den po expedici zásilky.  Při objednávce nad 1499 Kč* je dodání ZDARMA.

 • PPL ParcelShop při platbě předem na účet (89 Kč) - dodání zpravidla následující pracovní den po expedici zásilky. Zásilka se odesílá až po připsání Vámi zaslané částky za zboží na náš účet! Při objednávce nad 1499 Kč* je dodání ZDARMAPlatba musí být uhrazená do 5 pracovních dnů. Po této lhůtě bude objednávka stornována. Nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sít výdejních a prodejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. 
 • PPL ParcelShop při platbě na dobírku (119 Kč) - dodání zpravidla následující pracovní den po expedici zásilky. Při objednávce nad 1499 Kč* dodání ZDARMANejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sít výdejních a prodejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. 

 • * V případě akce se může hranice ceny pro dopravu zdarma lišit.
   
 TIP !!! - PPL Vám doručí zásilku například i do práce během pracovní doby - stačí se dohodnout s řidičem a nám sdělit správnou adresu dodání, která může být jiná než fakturační adresa.
 
 • Dodávky na Slovensko - více info zde!


Forma platby

Nabízíme vám tyto druhy plateb:

 • Dobírka - platba při převzetí zboží u držitele poštovní licence. 
 • Převodem - platba bankovním převodem na náš účet: Citfin 1068365/2060 nebo ČSOB č.ú.: 373738593/0300, variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky (údaje budou uvedeny v potvrzovacím mailu). POZOR! Zboží bude expedováno až po připsání částky na účet. Pokud tedy na zboží spěcháte, zvolte formu platby Dobírka nebo Platební kartou online. Platba musí být uhrazená do 5 pracovních dnů. Po této lhůtě bude objednávka stornována.
 • Platební kartou online
 • Hotově - zákazník bude informován o stavu objednávky. Zboží si můžete do 5 pracovních dní vyzvednout v Ostravě - Polance nad Odrou po obdržení e-mailu o expedici ve dnech Po - Čt: 8:00 - 11:00, 12:00 - 16:00, Pá: 8:00 - 11:00, 12:00 - 15:00.