Exkluzivní plyš

 

RAPPA - Exkluzivní plyš je nyní Eco-Friendly – plyšové hračky, které jsou šetrné k životnímu prostředí. 

Děláme dětem radost nejkrásnějšími plyšovými hračkami již od roku 1991 a nyní jako první v České republice a na Slovensku přicházíme s kolekcí plyšových hraček, které jsou také mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Rozhodli jsme se jít zelenou cestou, a proto postupně všechny položky z naší Exkluzivní kolekce plyšových hraček budou součástí kolekce Eco-Friendly.

Co Eco-Friendly znamená?

Eco-Friendly je produkt, který co nejméně zatěžuje životní prostředí. U těchto produktů je snaha o co nejmenší produkci dalšího materiálu a hlavním úkolem je recyklace materiálů starých.

Od března roku 2020 začínáme s prvními krůčky v tomto Eco-Friendly duchu. To znamená, že na výrobu výplně každé 23 cm hračky spotřebujeme 5 půl litrových PET lahví. Tento materiál je zcela bezpečný a na omak nerozeznatelný od předchozího!

 

Nezůstáváme však jen u výplně. I štítek s logem RAPPA a štítek s logem Eco-Friendly je z recyklovaného papíru.

A jaká je naše blízká budoucnost? Nahradit veškeré plastové díly recyklovanými plasty či bioplasty, stejně tak i výpustku s bezpečnostním upozorněním. A náš hlavní cíl? Začít používat plyš také z recyklovaných materiálů a mít tak plyšáka Eco-Friendly od ouška až po ocásek. Není ale snadné najít stejně kvalitní materiál z recyklovaných materiálů, a tak to ještě chvíli potrvá.

A nemusíte se bát – kvalita u nás zůstává vždy na prvním místě, a tak plyšáci stále vypadají jako živí!

 

Pro více informací nás kontaktujte na čísle 608 270 801, nebo na e-mailu eshop@rappa.cz