Historie

Rappa s.r.o. byla založena jako rodinná společnost v roce 1991. Od počátku své činnosti se specializovala na dovoz a velkoobchodní prodej hraček, zábavné pyrotechniky a cukrovinek ze zahraničí. V roce 2000 se od původní firmy oddělila samostatná společnost Rappa pyro s.r.o., která plně převzala sortiment zábavné pyrotechniky. V roce 1994 začala firma budovat sklady v Ostravě - Polance, později i kancelářské administrativní zázemí a od roku 2001 zde firma sídlí.

Společnost Rappa s.r.o. zaměstnává přes 20 zaměstnanců, z nichž většina zde pracuje více než 10 let.

Náplň činnosti:

  • dovoz a distribuce hraček a karnevalového zboží z celého světa
  • spolupráce s významnými českými i slovenskými výrobci hraček
  • spolupráce s významnými dovozci a distributory značek

V současné době nabízíme přes 2000 položek sortimentu. Při objednávání zboží klademe důraz na kvalitu, cenu, nezávadnost, design a obal zboží. 

Budujeme vlastní značky:

Rappa s.r.o. vlastní licenci na tradiční českou pohádkovou postavičku Krtek. Produkty, které u nás s touto licencí zakoupíte jsou pokladničky a deštníky.

Exkluzivní eco-friednly kolekce plyšových hraček zahrnuje zvířátka v reálném provedení, domácí zvířátka od koníků až po naježené kočky i klasické pejsky. Mnoho produktů z této kolekce vyrábíme dle vlastního, originálního designu a jsou ručně šité.

Rozvíjíme kolekci unikátních hraček, které obsahují kolekci dopravních prostředků, luxusních spotřebičů, železničních vlaků, nebo gumových zvířátek.

Naše kolekce Baby zahrnuje velký výběr plastových, plyšových a zvukových hraček pro nejmenší, vše v jednotném obalu pro věkovou skupinu 0+.

Náš sortiment zaměřujeme na karnevalové akce a párty. Kostýmy, paruky, klobouky a doplňky včetně párty programů pro děti i dospělé.

Nabízíme také širokou škálu plastových zvířat z celého světa různých velikostí. 

Společnost Rappa s.r.o. dodává své produkty v České a Slovenské republice stovkám nezávislých obchodníků, obchodním řetězcům i distributorům s cílem nabídnout široký sortiment zboží a ten nejkvalitnější servis.