Naše značky

Již od roku 2004 naše společnost buduje vlastní značky. Zaměřujeme se především na velice oblíbený karnevalový sortiment a ručně vyráběná plyšová zvířata. Dalšími, u rodičů velice oblíbenými produkty, jsou hračky pro nejmenší z kolekce BABY nebo sběratelská zvířata všech druhů a velikostí. Pro všechny kluky, kteří rádi staví, nabízíme parádní stavebnice značky AUSINI, pro holky zase naopak kreativní sady kanadské značky ORB. Všechny děti potěší také drobné žertovné předměty z naší nabídky, se kterými zažijí zaručeně spoustu legrace!

Při výběru a objednávání veškerého sortimentu klademe důraz především na kvalitu a originalitu.

EXKLUZIVNÍ PLYŠ

Na plyšové hračky se naše společnost zaměřuje již přes 15 let. Exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA to jsou kvalitní, ručně vyrobené zvířátka, která můžete najít v přírodě. Výborné recenze mají díky příjemnému, hebkému materiálu a vysoce kvalitnímu, ručnímu zpracování. Kočky všech barev, psi všeho druhu, ale také veselé surikaty, roztomilí tuleni, smějící se pandy, bílí tygři, lední medvědi nebo pestrobarevní papoušci. Z našeho plyšového království zvířat si vybere opravdu každý.

UNIKÁTNÍ HRAČKY

Naše stále se rozvíjející kolekce Unikátních hraček jsou známé pro svou kvalitu, příznivou cenu a také tím, že se jedná o hračky, které jsou na našem trhu jedinečné. Jedná se především o dopravní prostředky, které máte možnost shlédnou v České republice, jako jsou tramvaje, autobusy a trolejbusy, dále pak pokladna a nákupní vozík s českým zbožím, výrobky s legendárním Krtečkem, které byly vytvořeny dle předloh významného českého ilustrátora Zdeňka Milera, vlakové soupravy vytvořené ve spolupráci se společností České Dráhy, autobusy a vlakové soupravy vytvořené ve spolupráci se společností RegioJet. Naši kolekci Unikátní hraček neustále rozšiřujeme o nové produkty.

KARNEVAL A DEKORACE

Karneval? To je naše! Exkluzivní kostýmy, hrůzostrašné masky, žertovné paruky, famózní klobouky, párty doplňky, ale i parádní dekorace pro každou příležitost v každém věku. Specializujeme se také na tzv. „sezónní karneval“. V létě každého rozveselí doplňky z řady HAWAII, v zimě naopak krásné vánoční dekorace. V období „pálení čarodějnic“ všechny zaručeně ohromí nespočet čarodějnických vychytávek, které lze využít i v době Halloweenu. Krásné princezny, statní rytíři, divocí indiáni nebo loupeživí piráti si u nás rovněž přijdou na své.

BABY

Chrastítka, kousátka, kolotoče, hrazdičky, hračky do vody, naučné hračky a další produkty pro nejmenší děti z kolekce BABY, ocení především malé děti a tím pádem i jejich  maminky a tatínci. Všechny hračky z kolekce RAPPA BABY jsou atestovány od 0 let, jsou bezpečné a disponují originálními obaly se žlutým RAPPA designem v českém i slovenském jazyce. Navíc můžete využít výhod věrnostního programu, díky kterému bude nakupování BABY hraček ještě výhodnější.

PLYŠÁCI SE JMÉNEM

Proměň plyšáka z exkluzivní kolekce na krásný dárek díky šátku s potiskem dle vlastního výběru.

ŽERTOVINKY

Malá žertovinka vždy potěší! Tyto drobné předměty jsou ideálním dárečkem pro všechny děti, které si s nimi zaručeně vyhrají. Nabízíme vše od slizů, míčků, přes skleněné kuličky, tvarovací hmoty, dinosauří vejce, nosy pro klauny, hlavolamy až po házecí letadýlka.

ZVÍŘATA Z CELÉHO SVĚTA

Pro milovníky sběratelských kolekcí nabízíme krásné figurky zvířat všeho druhu. Figurky jsou vyrobeny z gumy nebo PVC a disponují krásnými detaily. Kolekce z naší nabídky zahrnuje zvířata ze Safari, domácí i lesní zvířata, vodní zvířata, dinosaury, ale také ptáky, plazy a ještěry. Produkty z kolekce ZVÍŘATA Z CELÉHO SVĚTA lze zakoupit samostatně nebo v originálních sáčcích s více kusy.

 

Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení na tel. 596 927 161 kl. 40 nebo na eshop@rappa.cz.