Naše značky

Již od roku 2004 naše společnost buduje vlastní značky. Zaměřujeme se především na velice oblíbený karnevalový sortiment a ručně vyráběná plyšová zvířata. Dalšími, u rodičů velice oblíbenými produkty, jsou hračky pro nejmenší z kolekce BABY nebo sběratelská zvířata všech druhů a velikostí. Pro všechny kluky, kteří rádi staví, nabízíme parádní stavebnice značky AUSINI, pro holky zase naopak kreativní sady kanadské značky ORB. Všechny děti potěší také drobné žertovné předměty z naší nabídky, se kterými zažijí zaručeně spoustu legrace!

Při výběru a objednávání veškerého sortimentu klademe důraz především na kvalitu a originalitu.

BABY

Chrastítka, kousátka, kolotoče, hrazdičky, hračky do vody, naučné hračky a další produkty pro nejmenší děti z kolekce BABY, ocení především maminky a tatínci. Všechny tyto hračky jsou atestovány od 0 let, jsou bezpečné a disponují originálními obaly s RAPPA designem v českém i slovenském jazyce. Do budoucna navíc připravujeme věrnostní program, díky kterému bude pak nakupování ještě výhodnější.

EXKLUZIVNÍ PLYŠ

Na plyšové hračky se naše společnost zaměřuje již přes 15 let. Plyšové hračky RAPPA mají výborné recenze a to díky příjemnému, hebkému materiálu a vysoce kvalitnímu, ručnímu zpracování. Kočky všech barev, psi všeho druhu, ale také veselé surikaty, roztomilí tuleni, smějící se pandy, bílí tygři, lední medvědi nebo pestrobarevní papoušci. Z našeho plyšového království zvířat si vybere opravdu každý.

KARNEVAL A DEKORACE

Karneval? To je naše! Exkluzivní kostýmy, hrůzostrašné masky, žertovné paruky, famózní klobouky, párty doplňky, ale i parádní dekorace pro každou příležitost v každém věku. Specializujeme se také na tzv. „sezónní karneval“. V létě každého rozveselí doplňky z řady HAWAII, v zimě naopak krásné vánoční dekorace. V období „pálení čarodějnic“ všechny zaručeně ohromí nespočet čarodějnických vychytávek, které lze využít i v době Halloweenu. Krásné princezny, statní rytíři, divocí indiáni nebo loupeživí piráti si u nás rovněž přijdou na své.

UNIKÁTNÍ HRAČKY

Naše stále se rozvíjející kolekce Unikátních hraček jsou známé pro svou kvalitu, příznivou cenu a také tím, že se jedná o hračky, které jsou na našem trhu jedinečné. Tramvaje T3 v různých provedeních, kovové autobusy a trolejbusypokladna s českým zbožím, výrobky s legendárním Krtečkem, které byly vytvořeny dle předloh významného českého ilustrátora Zdeňka Milera, vlakové soupravy vytvořené ve spolupráci se společností České Dráhy, autobusy a vlakové soupravy vytvořené ve spolupráci se společností RegioJet - to jsou naše unikátní hračky, kterou neustále rozšiřujeme o nové produkty.

ZVÍŘATA Z CELÉHO SVĚTA

Pro milovníky sběratelských kolekcí nabízíme krásné figurky zvířat všeho druhu. Figurky jsou vyrobeny z gumy nebo PVC a disponují krásnými detaily. Kolekce z naší nabídky zahrnuje zvířata ze Safari, domácí i lesní zvířata, vodní zvířata, dinosaury, ale také ptáky, plazy a ještěry. Produkty z kolekce KRÁLOVSTVÍ ZVÍŘAT lze zakoupit samostatně nebo v originálních sáčcích s více kusy.

ŽERTOVINKY

Malá žertovinka vždy potěší! Tyto drobné předměty jsou ideálním dárečkem pro všechny děti, které si s nimi zaručeně vyhrají. Nabízíme vše od míčků, přes skleněné kuličky, tvarovací hmoty, dinosauří vejce, nosy pro klauny, hlavolamy až po házecí letadýlka.

 Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení na tel. 596 927 161 kl. 40 nebo na eshop@rappa.cz.