Naše značky

Již od roku 2004 naše společnost buduje vlastní značky. Zaměřujeme se především na velice oblíbený karnevalový sortiment a ručně vyráběná plyšová zvířata. Dalšími, u rodičů velice oblíbenými produkty, jsou hračky pro nejmenší z kolekce BABY nebo sběratelská zvířata všech druhů a velikostí. Všechny děti potěší také drobné žertovné předměty z naší nabídky, se kterými zažijí zaručeně spoustu legrace!

Při výběru a objednávání veškerého sortimentu klademe důraz především na kvalitu a originalitu.

EXKLUZIVNÍ PLYŠ

Na plyšové hračky se naše společnost zaměřuje již přes 15 let. Exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA to jsou kvalitní, ručně vyrobené zvířátka, která můžete najít v přírodě. Výborné recenze mají díky příjemnému, hebkému materiálu a vysoce kvalitnímu, ručnímu zpracování. Kočky všech barev, psi všeho druhu, ale také veselé surikaty, roztomilí tuleni, smějící se pandy, bílí tygři, lední medvědi nebo pestrobarevní papoušci. Z našeho plyšového království zvířat si vybere opravdu každý.

UNIKÁTNÍ HRAČKY

Naše stále se rozvíjející kolekce Unikátních hraček jsou známé pro svou kvalitu, příznivou cenu a také tím, že se jedná o hračky, které jsou na našem trhu jedinečné. Jedná se především o dopravní prostředky, které máte možnost shlédnou v České republice, jako jsou tramvaje, autobusy a trolejbusy, dále pak pokladna a nákupní vozík s českým zbožím, výrobky s legendárním Krtečkem, které byly vytvořeny dle předloh významného českého ilustrátora Zdeňka Milera, vlakové soupravy vytvořené ve spolupráci se společností České Dráhy, autobusy a vlakové soupravy vytvořené ve spolupráci se společností RegioJet. Naši kolekci Unikátní hraček neustále rozšiřujeme o nové produkty.

KARNEVAL A DEKORACE

Karneval? To je naše! Exkluzivní kostýmy, hrůzostrašné masky, žertovné paruky, famózní klobouky, párty doplňky, ale i parádní dekorace pro každou příležitost v každém věku. Specializujeme se také na tzv. „sezónní karneval“. V létě každého rozveselí doplňky z řady HAWAII, v zimě naopak krásné vánoční dekorace. V období „pálení čarodějnic“ všechny zaručeně ohromí nespočet čarodějnických vychytávek, které lze využít i v době Halloweenu. Krásné princezny, statní rytíři, divocí indiáni nebo loupeživí piráti si u nás rovněž přijdou na své.

BABY

Chrastítka, kousátka, kolotoče, hrazdičky, hračky do vody, naučné hračky a další produkty pro nejmenší děti z kolekce BABY, ocení především malé děti a tím pádem i jejich  maminky a tatínci. Všechny hračky z kolekce RAPPA BABY jsou atestovány od 0 let, jsou bezpečné a disponují originálními obaly se žlutým RAPPA designem v českém i slovenském jazyce. Navíc můžete využít výhod věrnostního programu, díky kterému bude nakupování BABY hraček ještě výhodnější.

ŽERTOVINKY

Malá žertovinka vždy potěší! Tyto drobné předměty jsou ideálním dárečkem pro všechny děti, které si s nimi zaručeně vyhrají. Nabízíme vše od slizů, míčků, přes skleněné kuličky, tvarovací hmoty, dinosauří vejce, nosy pro klauny, hlavolamy až po házecí letadýlka.

ZVÍŘATA Z CELÉHO SVĚTA

Pro milovníky sběratelských kolekcí nabízíme krásné figurky zvířat všeho druhu. Figurky jsou vyrobeny z gumy nebo PVC a disponují krásnými detaily. Kolekce z naší nabídky zahrnuje zvířata ze Safari, domácí i lesní zvířata, vodní zvířata, dinosaury, ale také ptáky, plazy a ještěry. Produkty z kolekce ZVÍŘATA Z CELÉHO SVĚTA lze zakoupit samostatně nebo v originálních sáčcích s více kusy.

 

Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení na tel. 596 927 161 kl. 40 nebo na eshop@rappa.cz.